Kıl Çadır Ürünlerinin Ölçüleri Nedir?

Kıl Çadır Ürünlerinin Ölçüleri Nedir?

Ülkemizde Ege ve Akdeniz bölgelerinde rağbet gören kıl çadırları gerek konforlarıyla gerekse sizde yarattıkları nostaljik duygularıyla bir çok işletmeci hatta ev sahipleri tarafından seçiliyor. İstediğiniz uzunluk ve genişlikte yapılabilen kıl çadırları için belli bir ölçü bulunmamaktadır.

otantik-kil-cadir

Otantik kıl çadır görseli

Ancak 2 tip çadır türü bulunmakta. Küçük olan çadırların iskeleti bulunmaz ve ortada ki bir tahta yardımıyla ayakta durur. Ancak belli bir boyutu aştıktan sonra sadece ortada ki tahta yeterli olmayacağından dolayı destek olarak bir iskelet yapılmaktadır. İskeletli kıl çadırları genelde organizasyonlarda yada etkinliklerde kullanılmaktadır. Eğer sizde bir çok kişiyi ağırlayabilecek bir yer arıyorsanız kıl çadırları bu işi layıkıyla üstlenir. Toplantı yapmak yada konuşmak için birebir olan kıl çadırları yerlerde serili olan halılarla ve yaslandığınız minderlerle sizi eski köy zamanlarınıza götürecektir.

Osmanlı zamanında savaşlara giderken ve gelirken geceleri uyumak için kullanılan çadırlar hala günümüzde geceleri rahat bir şekilde uyumak isteyen insanlar için otellerde yer alıyor. Özellikle turistlik mekanlarda insanlar böyle bir coğrafyaya geldikten sonra betonlar içerisinde uyumak yerine buraya özgü keçi kıllarından yapılmış bir çadırın içerisinde uyumayı tercih ediyorlar omeprazole dr 20mg capsule.

Dış tarafları genelde siyah olan çadırların aynı zamanda beyaz ve saman renginde olan versiyonları da mevcuttur. Hatta biraz daha fazla para vererek istediğiniz renkte çadırınız olabilir. İç kısmı

Yazar hakkında

bipixel administrator

Bir cevap yazın